top of page

CERAMICZNA 

Kolejne zlecenie pracowni moogaa studio obejmowało zaprojektowanie wnętrz 87-metrowego mieszkania w stylu japandi. Większość inspiracji Klientów oscylowała wokół jasnoszarych wnętrz, z akcentami w postaci jasnego odcienia drewna. Przyjęłam więc taki zestaw materiałów jako wiodący w całym wnętrzu. 

Szarość we wnętrzu zostanie osiągnięta mikrocementem w technologii Resistone na posadzce, zabudowami stolarskimi z jasnoszarej płyty akrylowej, tynkami o dopasowanym odcieniu oraz granicie na blatach kuchennych. Przytulności dodadzą materiały w postaci jasnoszarej plecionki na kanapie oraz zasłonach okiennych. 

Elementem charakterystycznym dla wnętrza jest motyw fali użyty zarówno w postaci gotowego wyposażenia jak i tego wykonywanego na wymiar. Pierwszym takim elementem będą regały marki thegoodliving umieszczone wokół ściany rtv oraz w pokoju biurowym. Fale pojawią się również w kształtach lamp podłogowych, stolików kawowych oraz lustrach ściennych. Elementem zaprojektowanym na wymiar z tym motywem będą tapicerowane zagłówki łóżek, które dodatkowo charakteryzować będą się piękną tapicerką Dedar Milano, Fala pojawi się również na frontach zabudów w tym m.in. w garderobie, gdzie zostanie ona podkreślona szkłem ornamentowym typu flutes. 


 

bottom of page